Найдите внутренний угол правильного 10-угольника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Юлия.

Відповідь:

Пояснення:

(10-2) * 180 = 8 * 180 = 1440 градусів.

440 / 10 = 144 градуси.

Отже, внутрішній кут правильного 10-кутника дорівнює 144 градуси.

(робив за формулою (n-2) * 180 градусів)