Скільки треба плиток прямокутної форми зі сторонами 30 см і 20 см, щоб викласти ними частину стіни,

яка мае форму прямо- кутника зі сторонами 3 м і 4,2 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Даниил.

Ответ:

2100

Объяснение:

3 м=300 см

4,2 м=420 см

(300*420)/(30*20)=14*15=2100