скільки потрібно кахельних плиток квадратної форми зі стороною 20см для того, щоб облицювати ними

частину стіни, яка має форму прямокутника зі сторонами 3м та 2,4м? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Айбирди Чидем.

Ответ:180 плиток

Объяснение:3метри=300см

2,4метри=240см

Тоді 300/20=15плиток,240/20=12плиток.

12×15=180плиток, потрібно на стіну.