672.° Довжина стіни дорівнює 6 м, а висота - 3 м. Чи вистачить п'яти контейнерів кахлю, щоб

обкласти ним цю стіну, якщо одна плитка має форму квадрата зі стороною 15 см, а в одно- му контейнерi вміщуються 160 плиток?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Мария.

Ответ:

5 контейнерів кахлю ВИСТАЧИТЬ, щоб обкласти ним стіну

Объяснение:

Довжина стіни дорівнює 6 м, а висота - 3 м. Чи вистачить п'яти  контейнерів кахлю, щоб обкласти ним цю стіну, якщо одна плитка має форму квадрата зі стороною 15 см, а в одному контейнерi вміщуються 160 плиток?

Стіна має форму прямокутника, тому її площу знаходимо за формулою

S(ст)=a·b

де а=3 м -висота стіни, b=6 м - довжина стіни

S(ст)=3·6=18 (м²)=180000 (см²) - площа стіни

В одному контейнері 160 плиток, тоді в 5 контейнерах буде:

160·5=800 (плиток) - всього плиток у 5 контейнерах.

Плитка має площу квадрата, тому площа 1 плитки знаходимо за формулою:

S(пл) = а²

де а=15 см - сторона плитки

S(пл) = 15² = 225 (см²) - площа 1 плитки

Тоді площа всіх плиток в 5  контейнерах буде:

225·800=180000 (см²) - площа всіх плиток в 5  контейнерах

Оскількі площа стіни дорівнює площі всіх плиток, то 5 контейнерів кахлю ВИСТАЧИТЬ, щоб обкласти ним стіну.

Відповідь: так

#SPJ1