Знайдіть катет прямокутного трикутника, якщо його гіпотенузі та інший катет відповідно дорівнюють

20 см і 16 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрик Даниил.

Відповідь:

12 см

Пояснення:

За теоремою Піфагора квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів.
тобто:

20^2 = 16^2 + х^2, де х другий катет, звідси:

х^2 = 20^2 - 16^2

х^2 = 400 - 256

х^2 = 144

х = √144

х = 12 (см) другий катет.