Переріз кулі площиною, що знаходиться на відстані 8 см від центра це круг радіуса 15 см. Знайти

об'єм кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмина Лиза.

Ответ:

V=19652π/3 см³

Объяснение:

∆АВО- прямокутний трикутник

За теоремою Піфагора:

АО=√(АВ²+ВО²)=√(8²+15²)=√(84+225)=

=√289=17 см. (R=17см)

V=4πR³/3=17³*4π/3=19652π/3 см³