знайдіть невідомий катет прямокутного трикутника якщо його гіпотенуза і другий катет відповідно

дорівнюють 25 см і 7 см

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Виктория.

Відповідь:      24 см .

Пояснення:

      У прямок.  ΔАВС  ∠С = 90° ;  с = 25 см ; а = 7 см ;  b - ?

     За теоремою Піфагора  а² + b² = c² , тоді  b = √( c² - a² ) =

     = √( 25² - 7² ) = √( 25 - 7 )( 25 + 7 ) = √( 18 * 32 ) = 6 * 4 = 24 ( см ) ;

    b = 24 см .