СРОСНОООО!!!!! Знайдіть довжину кола, описаного навколо прямокутного трикутника зісторонами 3 см

14 см та площу даного круга. Даю 25 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Danilech Masha.

Ответ:

п = (3 + 14 + 15)/2 = 16

r = c / 2 = 15 / 2 = 7.5

L = 2 * π * r = 2 * 3.14 * 7.5 ≈ 47.1 см

S круга = π * r^2 = 3.14 * 7.5^2 ≈ 176.7 см^2