Один із гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 60°, а сума меншого катета і гіпотенузи

дорівнює 21 см. Визнач довжину меншого катета. 1. Величина другого гострого кута дорівнює: 30 ° 2. Довжина меншого катета дорівнює: см

Ответы на вопрос

Отвечает Пыринова Аля.

Ответ:

Объяснение:

x/2+x=21

x+2x/2=21

3x/2=21

3x=42

x=14

14 см - гіпотенуза

менший катет - 14/2=7 см