Внутрішній кут правильного 5-кутника дорівнює:


Ответы на вопрос

Отвечает Копанев Макс.

Відповідь:

Пояснення:

Для розрахунку внутрішнього кута правильного 5-кутника скористаємося формулою:

Внутрішній кут = (5 - 2) × 180° / 5

Розв'яжемо її:

Внутрішній кут = 3 × 180° / 5

Внутрішній кут = 540° / 5

Внутрішній кут = 108°

Отже, внутрішній кут правильного 5-кутника дорівнює 108 градусів.

Отвечает Арапов Евгений.

Відповідь:

Внутрішній кут = 3 × 180° / 5

Внутрішній кут = 540° / 5

Внутрішній кут = 108°

Пояснення: