Діаметр кола з центром у точці О дорівнює 12 см. Знайти периметр трикутника АОС , якщо хорда АС=5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Лиза.

Ответ:

AO=D/2=12/2=6

P=6+6+5=17

Объяснение: