Знайти вектор -3модуль АВ Якщо А(1.-3)В(-2.-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Колесова Полина.
Для знаходження вектора потрібно від координат кінця віднімати координати початку.

Отже, координати вектора AB будуть:

x = x₂ - x₁ = (-2) - 1 = -3

y = y₂ - y₁ = (-1) - (-3) = 2

Тому, вектор AB має координати (-3, 2).

Тепер необхідно знайти його довжину (модуль) і множину на -3:

|AB| = sqrt((-3)^2 + 2^2) = sqrt(9 + 4) = sqrt(13)

Отже, вектор -3|AB| буде:

-3|AB| = -3sqrt(13)(-3, 2) = (9sqrt(13), -6sqrt(13))