Знайдіть площу прямокутного трикутника з катетами 7 см та 18 см


Ответы на вопрос

Отвечает Семкин Женя.

Відповідь:

63 см²

Пояснення:

S=1/2ab=1/2×7×18=63

Отвечает Рог Вова.
A,b - катети
а - 7 см
b - 18см
S = 1/2*a*b = 1/2*7*18 = 63 см²