Сторони трикутника дорівнюють відповідно 12см, 26см та 34 см. Знайти периметр трикутника, сторонами

якого є середні лінії даного трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Шавгурова Алина.

Відповідь:

Довжина сторони, що відповідає стороні 12 см оригінального трикутника, дорівнюватиме половині сторони, яка лежить на одній з бічних сторін оригінального трикутника. Оскільки серединна лінія, яка йде від цієї сторони, розділяє її на дві рівні частини, то ця сторона середнього трикутника дорівнюватиме 26/2 = 13 см.

Довжина сторони, що відповідає стороні 26 см оригінального трикутника, дорівнюватиме половині основи оригінального трикутника, яка дорівнює 12 + 34 = 46 см. Тому сторона середнього трикутника, що відповідає цій стороні оригінального трикутника, дорівнюватиме 46/2 = 23 см.

Довжина сторони, що відповідає стороні 34 см оригінального трикутника, дорівнюватиме половині сторони, яка лежить на одній з бічних сторін оригінального трикутника.

Для того, щоб знайти довжини сторін нового трикутника, необхідно поділити довжини сторін початкового трикутника на 2. Отже, отримаємо:

AB = 26 / 2 = 13 см

AC = 34 / 2 = 17 см

BC = 12 / 2 = 6 см

Тепер можна знайти периметр нового трикутника, склавши довжини його сторін:

P = AB + AC + BC = 13 + 17 + 6 = 36 см

Отже, периметр трикутника, сторонами якого є середні лінії даного трикутника, дорівнює 36 см.

Пояснення: