СРОЧНО Знайдіть кути, утворені при перетині двох паралельних прямих січною, якщо внутрішні

односторонні кути відносяться як 2:4 Вибачте що так мало балів даю

Ответы на вопрос

Отвечает Веретенникова Анастасия.

Объяснение:

Якщо внутрішні односторонні кути при перетині двох паралельних прямих утворюють відношення 2:4, то ми можемо записати це відношення як 2x:4x, де x - значення меншого кута.

Сума внутрішніх кутів при перетині прямих дорівнює 180 градусам. Тому ми можемо записати рівняння:

2x + 4x = 180

6x = 180

Поділимо обидві частини на 6:

x = 180/6

x = 30

Таким чином, менший кут дорівнює 30 градусам.

Інший кут буде 4x:

4x = 4 * 30

4x = 120

Отже, кути, утворені при перетині двох паралельних прямих, складають 30 градусів і 120 градусів.

Надіюся, що це відповідає вашому запиту.