Помогите срочно!!! Знайдіть сторони прямокутника, якщо одна з них у 8 разів менша за іншу, а його

площа дорівнює 128 CM².​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Глеб.

Нехай одна сторона прямокутника дорівнює х, тоді інша сторона дорівнюватиме 8х (за умовою задачі).

Площа прямокутника дорівнює добутку його сторін: S = х * 8х = 8x^2

За умовою задачі S = 128 см², тому:

8x^2 = 128

x^2 = 16

x = 4 (бо x не може бути від'ємним, оскільки сторони прямокутника є додатними числами)

Тоді одна сторона прямокутника дорівнює 4 см, а інша - 8 * 4 = 32 см.