Срочно!!! Знайдіть об’єм піраміди, основа якої – правильний трикутник зі стороною 6 см, а висота

піраміди дорівнює 4√3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Куцин Анастасія.

Ответ:

Объяснение:

Об'єм піраміди можна знайти за формулою:

V = (1/3) * S * h,

де S - площа основи піраміди, h - висота піраміди.

Оскільки основа піраміди - правильний трикутник, то площа основи може бути знайдена за формулою:

S = (a^2 * √3) / 4,

де a - довжина сторони правильного трикутника.

Підставляємо відомі значення:

a = 6 см,

h = 4√3 см.

S = (6^2 * √3) / 4 = 9√3 см^2.

Тепер можемо знайти об'єм піраміди:

V = (1/3) * S * h = (1/3) * 9√3 см^2 * 4√3 см ≈ 37,7 см^3.

Отже, об'єм піраміди дорівнює близько 37,7 кубічних сантиметрів.