ABC - рівнобедренний трикутник BH - висота BH = 9 cm AB = 15cm S - ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрелецкая Евгения.

Оскільки ABC є рівнобедреним трикутником, то AB = AC.

Застосуємо формулу для обчислення площі трикутника:

S = 0.5 * AB * BH

Підставляємо відомі значення:

S = 0.5 * 15 cm * 9 cm = 67.5 см²

Отже, площа трикутника ABC дорівнює 67.5 см².