1.Знайти об'єм циліндра, діаметр якого 8 см, а площа осьового перерізу 64 см² 2. Знайти об'єм

конуса, якщо його висота 6 см, а осьовим перерізом є прямокутний трикутник 3.Знайти площу бічної поверхні циліндра, діаметр якого 6 см, а діагональ осьового перерізу 10 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ұзақбай Ақылбек.

Ответ:

1) V=128π см³

2) V=36π см³

3) Sбок=48π см²

Объяснение:

1)

AB=D=8см діаметр циліндра

R=D/2=AB/2=8/2=4см

S(ABCD)=AB*BC; →

BC=S(ABCD)/AB=64/8=8см (h=BC)

V=πR²*h=4²π*8=128π см³

___________

3)

D=AB=6см

AC=10см.

∆АCB- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

BC=√(AC²-AB²)=√(10²-6²)=8см (h=BC)

Sбок=πD*h=6*8π=48π см²

_____________

2)

ВО=6см.

ВО- висота, медіана рівнобедреного прямокутного трикутника ∆АВС;

Медіана прямокутного трикутника дорівнює половині гіпотенузи.

R=OC=AO=BO=6см

V=⅓*πR²*h=⅓*6²*6π=

=36π см³

_____________