Площа квадрата дорівнює 81 см2. Чому дорівнює периметр квадрата?


Ответы на вопрос

Отвечает Яремко Остап.

P.S: Дай, будь ласка, найкращу відповідь, якщо вона буде гідна цього
Щоб знайти периметр квадрата, потрібно знати довжину сторони квадрата. Якщо площа квадрата дорівнює 81 см², то це означає, що сторона квадрата дорівнює квадратному кореню з 81.

√81 = 9

Таким чином, довжина сторони квадрата дорівнює 9 см.

Периметр квадрата визначається як сума довжин усіх його сторін. У даному випадку, у квадрата всі сторони дорівнюють 9 см, тому периметр дорівнює:

Периметр = 4 × Довжина сторони = 4 × 9 см = 36 см

Таким чином, периметр квадрата дорівнює 36 см.

Отвечает Гекк Влад.

Ответ:

S квадрата = а²

S= 81 см²

a²=81

а=√81=9 см

Р= а*4

Р= 9*4= 36 см

Ответ: периметр квадрата равен 36 см

Объяснение:

а- это сторона квадрата

S- площадь

P- периметр

Формулы:

S квадрата= а²

Р квадрата = а*4

Можно лучший ответ? Надеюсь, что смогла помочь (◍•ᴗ•◍)