3. Діаметр кулі дорівнює 12 см. Знайдіть площу її повної поверхні​


Ответы на вопрос

Отвечает Хайретдинов Ринат.

Ответ:

8+5=13

4×4=16

5+5=10

Диаметр найдешь сам

81:81=1