Обчисліть довжину кола та площу кола, діаметр якого дорівнює 7 дм.СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Амосов Никита.

Ответ:

Объяснение:

Довжина кола дорівнює:

C = πd = 7π = 7 * 3,14 = 21,98 (дм)

Площа кола:

S = πR²  

R = d/2 = 7/2 = 3,5(дм)

S = π*(3,5)² = 12,25π = 12,25 * 3,14 = 38,465 (дм²)