Точка К належить відрізку СВ, СК = 13 см, відрізок ВК на 8 см довший за відрізок СК. Знайдіть

довжину відрізка СВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Сим Дарья.

Відповідь:

44см

Розв'язок:

СК=13см -за умовою

КВ=13+8=21см

СВ=СК+КВ=13+21=44 см