ТЕРМІНОВО!!! Ортогональною проекцією рівностороннього трикутника АВС, сторона якого дорівнює 8

см, є трикутник А1В1С1. Кут між площинами АВС і А1В1С1 дорівнює 300 . Знайдіть площу трикутника А1В1С1 . Виберіть одну відповідь: a. 32 см2 b. 323–√ см2 c. 83–√ см2 d. 24 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Пивоварова Александра.

Ответ:

Площа трикутника А1В1С1 дорівнює 24см²

Объяснение:

S(∆ABC)=AB²√3/4=8²√3/4=16√3см²

S(∆A1B1C1)=S(∆ABC)*cos30°=

=16√3*√3/2=24см²