Один з кутів при перетині січною к паралельних прямих т і п дорівнює 58°. Знайдіть міри усіх

невідомих кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Сотникова Настя.

Дано: а||б, <1=58°

Знайти: <1,<2,<3,<4,<5,<6,<7,<8

Розв'язання:<1=<2=58° як вертикальні, <3=180-<1=180-58=122, <3=<4=122° як вертикальні, <1=<5=58°як відповідні, <5=<6=58° як вертикальні, <7=180-<5=180-58=122, <8=<7=122 як вертикальні.

Відповідь:<1=58°,<2=58°,<3=122°,<4=122°,<5=58°,<6=58°,<7=122°,<8=122°