2. Точка О ділить відрізок СВ, що дорівнює 18 см, на два відрізки. Обчисли довжину відрізків СО та

ОВ, якщо CO: OB = 4 : 5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Доля Аліна.

Ответ:

Объяснение:

4 х +5 х = 18

9 х = 18

х = 2

первый отрезок 2*4 = 8 см

второй 2*5 = 10 см