Довжина відрізка АВ дорівнює 72см. Точка С лежить між точками А і В . Знайдіть довжину відрізка АС,

якщо АС:ВС= 4:5

Ответы на вопрос

Отвечает Бычуткин Дмитрий.

Ответ:

АВ=АС+ВС

нехай АС=4х см, ВС=5хсм, АВ=72см

72=4х+5х

72=9х

х=72:9

х=8

АС=4*8=32см

Объяснение: