Знайдіть периметр паралелограма, дві сторони якого дорівнюють 21 см і 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Крехняк Юлія.

Ответ:

26см

Объяснение:

P=2×(a+b)=2×(4+9)=2×13=26см