Точки M і N належать відрізку CD. Знайдіть довжину відрізка CD, якщо MN = 50 см, MC = 40 см, ND =

16 см. хто знає допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

довжина відрізка CD дорівнює 64 см.

Объяснение:

Для знаходження довжини відрізка CD можна скористатися теоремою подібності трикутників.

Ми маємо два подібні трикутники: трикутник MCN і трикутник CDN.

За теоремою подібності трикутників, відомо, що співвідношення сторін подібних трикутників дорівнює співвідношенню відповідних сторін:

MC / CD = CN / ND

Підставимо відомі значення:

MC = 40 см

CN = MN - MC = 50 см - 40 см = 10 см

ND = 16 см

Тепер можемо знайти CD:

40 см / CD = 10 см / 16 см

Перекладемо це у рівняння:

40 см * 16 см = 10 см * CD

640 см² = 10 см * CD

Тепер розділимо обидві сторони на 10 см:

CD = 640 см² / 10 см = 64 см

Отже, довжина відрізка CD дорівнює 64 см.