Сума двох кутів паралелограма дорівнює 100°. Знайдіть більший кут


Ответы на вопрос

Отвечает Щепотин Артем.

Відповідь:

130'=більший кут

Пояснення:

у паралелограма протилежні кути рівні.Сума всіх кутів дорівнює360',сума сусідніх кутів дорівнює180'

За умовою сума двох кутів паралелограма дорівнює 100°,тоді:

100/2=50' -це протилежні гострі кути.

сусідні кути=180-50=130'

тому протилежні тупи кути дорівнюють 130'

перевірка:50+50+130+130=360'