Верхні кінці двох вертикальних стовпів, які знаходяться на відстані 8 м один від одного, з'єднано

поперечкою, довжина якої 10 м. Висота одного стовпа 6 м. Знайдіть висоту другого стовпа.

Ответы на вопрос

Отвечает Синицкая Катерина.

Ответ:

Висота другого стовпа 12метрів

Объяснение:

AB=6м стовп

ВС=10м поперечка

АD=8м відстань між стовпами.

CD=? стовп

Розв'язання:

ВН=АD=8м.

∆ВСН- прямокутний трикутник.

Теорема Піфагора:

НС=√(ВС²-ВН²)=√(10²-8²)=6м.

НD=AB=6м

CD=CH+HD=6+6=12м