Виміри прямокутного паралелепіпеда 15м, 20м, 30м Знайдіть : 1. Площу поверхні 2. суму довжин усіх

ребер 3. об'єм

Ответы на вопрос

Отвечает Разумовская Агата.

Ответ:

Объяснение:

Площа поверхні прямокутного паралелепіпеда обчислюється за формулою:

Площа = 2 * (довжина * ширина + довжина * висота + ширина * висота)

Площа = 2 * (15м * 20м + 15м * 30м + 20м * 30м) = 2 * (300м² + 450м² + 600м²) = 2 * 1350м² = 2700м²

Отже, площа поверхні прямокутного паралелепіпеда дорівнює 2700 квадратних метрів.

Сума довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда обчислюється за формулою:

Сума довжин ребер = 4 * (довжина + ширина + висота)

Сума довжин ребер = 4 * (15м + 20м + 30м) = 4 * 65м = 260м

Отже, сума довжин усіх ребер дорівнює 260 метрам.

Об'єм прямокутного паралелепіпеда обчислюється за формулою:

Об'єм = довжина * ширина * висота

Об'єм = 15м * 20м * 30м = 9000 м³

Отже, об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 9000 кубічних метрів.