Знайдіть діаметр круга, якщо площа круга 32 π см2


Ответы на вопрос

Отвечает Кашенкова Аделина.

S=\pi r^{2}  - формула площі круга

Знайдемо радіус:

r= \sqrt{} \frac{S}{\pi } = \frac{32\pi }{\pi } = 4\sqrt{2}

D=2r = 2*4\sqrt{2} = 8\sqrt{2}