На промені АК відкладіть відрізки АВ = 6 см, ВС = 5 см. Знайдіть довжину відрізка АC, якщо: точка С

лежить між точками А і В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шубина София.

Ответ:

АС=АВ-ВС=6-5=1см

Объяснение: