Один із гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 76°. Знайдіть другий гострий кут.​


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Лера.

Ответ:

14°

Объяснение:

Сума гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 90 градусів. Тому 90-76=14°

Отвечает Сағынғанова Ханшайым.

Ответ:

14°

Объяснение:

1) 180° - 90° = 90°

2) 90° - 76° = 14°

*****Сума всіх кутів трикутника = 180 градусів, один з яких вже = 90 градусів, бо трикутник прямокутний тобто має прямий кут. Тоді знайдемо суму двох інших кутів (180-90=90градусів). Один кут з цих двох відомий = 76 градусів, то знайдемо другий, тобто 90 - 76  = 14 градусів*****

Відповідь: 14°.