№8 Довжина бічних сторін рівнобедреного трикутника ,кут між якими 30°, дорівнює 20 см. Знайдіть

площу цього трикутника. Ваша відповідь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Шумских Серёга.

Довжина бічних сторін рівнобедреного трикутника однакова для обох боків. Нам відомо, що довжина однієї з таких бічних сторін дорівнює 20 см.

Ми також знаємо, що кут між цими бічними сторонами дорівнює 30 градусів. Рівнобедрений трикутник має два таких кути.

Для знаходження площі такого трикутника можемо використовувати формулу:

Площа = (1/2) * a * b * sin(θ),

де:

"a" і "b" - довжини двох бічних сторін (у нашому випадку, обидві дорівнюють 20 см),

"θ" - кут між цими сторонами (у нашому випадку, 30 градусів).

Підставимо відомі значення:

Площа = (1/2) * 20 см * 20 см * sin(30°).

Спершу знайдемо sin(30°):

sin(30°) = 1/2

Тепер підставимо це значення в формулу для площі:

Площа = (1/2) * 20 см * 20 см * (1/2) = 200 см^2.

Отже, площа цього рівнобедреного трикутника дорівнює 200 квадратних сантиметрів.