СРОЧНО одна зі сторін чотирикутника утричі менша від кожної з інших сторін. Знайдіть меншу

сторону, якщо його периметр дорівнює 40см

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Настя.

Ответ:

Позначимо меншу сторону чотирикутника як "x" см.

За умовою задачі, одна зі сторін чотирикутника утричі менша від кожної з інших сторін. Отже, інші три сторони мають довжину "3x" см.

Периметр чотирикутника обчислюється як сума всіх його сторін:

Периметр = x + 3x + 3x + 3x = 10x см

За умовою задачі, периметр дорівнює 40 см. Тобто:

10x = 40

Тепер поділимо обидві сторони на 10, щоб знайти значення "x":

10x / 10 = 40 / 10

x = 4 см

Отже, менша сторона чотирикутника дорівнює 4 см.