В прямокутному трикутнику один із гострих кутів в 5 разів більший за інший. Знайдіть усі кути

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимов Марлен.

Ответ:

90°   15°    75°

Объяснение:

Нехай ∠1=90°,  ∠2=х°,  ∠3=5х°

Сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°, отже

∠2+∠3=90°;  х+5х=90°;  6х=90;  х=15.

∠2=15°,  ∠3=90-15=75°