Сыбайлас бұрыштардың біреуі екіншісінен екі есе үлкен.Осы бұрыштардың градустық өлшемдерін

табыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:

\begin{gathered} < 1 + < 2 = 180 \\ < 1 = 2 \times < 2 \\ < 2 + 2 < 2 = 180 \\ 3 < 2 = 180 \\ < 2 = 180 \div 3 \\ < 2 = 60 \\ < 1 = 2 \times < 2 = 2 \times 60 = 120\end{gathered}<1+<2=180<1=2×<2<2+2<2=1803<2=180<2=180÷3<2=60<1=2×<2=2×60=120

0 1