знайдіть площу бічної поверхні правильної трикутною піраміди, бічне ребро якої дорівнює 10 см, а

висота - 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Мария.

Ответ:

Щоб знайти площу бічної поверхні правильної трикутної піраміди, можна скористатися формулою:

Площа бічної поверхні = (периметр основи * висота піраміди) / 2.

У даному випадку, основа піраміди - рівносторонній трикутник, тому периметр основи буде дорівнювати 3 * довжина сторони.

Таким чином, периметр основи = 3 * 10 см = 30 см.

Підставляючи ці значення в формулу, отримаємо:

Площа бічної поверхні = (30 см * 6 см) / 2 = 180 см².

Отже, площа бічної поверхні цієї піраміди дорівнює 180 см².

Объяснение: