ДОПОМОЖІТЬ ДАМ 50 БАЛЛІВ!!!! №1. Знайди площу поверхні скла, що потрібно для виготовлення

акваріума, виміри якого 25см, 30см і 40см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Суслина Елизавета.

Ответ:

Площа поверхні скла для виготовлення акваріума обчислюється за допомогою формули для обчислення площі прямокутного паралелепіпеда (акваріума):

Площа = 2 * (довжина * ширина + довжина * висота + ширина * висота)

Для акваріума з розмірами 25см, 30см і 40см:

Площа = 2 * (25см * 30см + 25см * 40см + 30см * 40см)

Площа = 2 * (750 + 1000 + 1200) см²

Площа = 2 * 2950 см²

Площа = 5900 см²

Отже, для виготовлення цього акваріума потрібно скла площею 5900 квадратних сантиметрів.