Помогите пожалуйста (6 клас) Запишіть цифрами число сорок три цілих п`ятдесят шість тисячних

триста дві цілі одинадцять сотих сім восьмих шість цілих три сьомих

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Юра.

\displaystyle 43.056\\\\302.11\\\\\frac{7}{8}\\\\6\frac{3}{7}