Кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 40 Знайдіть кут між висотами проведеними до

бічних сторін

Ответы на вопрос

Отвечает Сагадиева Полина.

Ответ:

40°

Объяснение:Сума кутів чотирикутника дорівнює 360°.

\angle CEB+\angle EBD+\angle BDF+\angle DFE=360^o\\\\90^o+40^o+90^o+\angle DFE=360^o\\\\\angle DFE=360^o-90^o-40^o-90^o\\\\\angle DFE=140^o

\angle EFA+ \angle DFE=180^o\\\\\angle EFA=180^o-140^o\\\\\angle EFA=40^o