Один з кутів трикутника 80 градусів а другий на 14 градусів більший за третій знайдіть невідомі

кути трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Ахкоз Алёна.
Сума всіх кутів трикутника - 180°
Нехай 3 кут - х
Тоді 2 - х+14
Маємо рівняння:
x+x+14+80=180
2x=180-94
2x=86
x=43
Відповідь:∠1=80° ∠2=43+14=57° ∠3=43°