Відстань від точки кола до кінців діаметра відносяться,як 3:4.Обчисліть відстань від цієї точки до

діаметра,якщо радіус кола =25см

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.
Діаметр є гіпотенузою трикутника з катетами 3х і 4х
(25+25) в квадраті=(3х) в квадраті+(4х) в квадраті
х =√100=10
3х=30 один катет
4х=40 другий катет

Відстань від точки до діаметра-висота
Висота= 3х*4х/2*R R=25
Висота=30*40/50=24