Кут А=24 градуса,кут B=34 градуса,Знайдить кут С трикутника ABC.


Ответы на вопрос

Отвечает Сарсаков Керим.
С= 180-24-34=122 сума кутів трикутника 180
Отвечает Трофимова Антонина.
Сума кутів будь-якого трикутника дорівнює 180°. Два кута відомі:24° і  34°.
Отже невідомий кут дорівнює 180-24-34=180-58=122°.