Коло с центром О. РК- дотична до кола 17см. Кут ОКР= 60 градусів. Знайти ОК.


Ответы на вопрос

Отвечает Кулаков Максим.
В трикутнику ОКР кут Р=90°
Отже кут КОР=90-60=30°
За властивостями у прямокутному трикутнику катет, що лежить навпроти кута 30° в два рази менший за гіпотенузу
Отже КО=17*2=34