Даю 50 БАЛОВ!!! СРОЧНООО два кола мають зовнішній дотик, а відстань між їхніми центрами дорівнює

14 см. знайдіть радіуси цих кіл, якщо радіус одного з них на 4 см більший за радіус другого

Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Миша.
Пусть радиус первого будет Х см тогда второго (Х+4) см . Уровнение:
Х+Х+4=14
2Х=14-4
2Х=10
Х=5
R2 = 5+4=9( см)
Ответ: 9 см