У квадрат, площа якого 16см², вписано коло. Знайдіть довжину цього кола.


Ответы на вопрос

Отвечает Росоха Ваня.
Сторона квадрата=√16=4
Радіус вписаного кола=половині сторони квадрата=4/2=2
Довжина кола=2πr=2π*2=4π