Сума двох кутів паралелограма дорівнює 160градусів. Знайти більший кут!


Ответы на вопрос

Отвечает Беспалова Таня.
Протилежні кути паралелограма рівні
Отже 360-160=200 сума більших кутів
Більший кут паралелограма=200/2=100